Wczytywanie...

O firmie

Poznaj nas bliżej


Działamy na rynku od 1997 roku, głównym przedmiotem działalności jest sprzedaż mebli biurowych, kuchennych, sklepowych i innych produkowanych na wymiar i na specjalne zamówienie klientów.
Ponadto prowadzimy sprzedaż materiałów i komponentów stolarskich służących do produkcji mebli, sprzedaż gotowych elementów wyposażenia domowego takich jak: parapety, karnisze, boazerie, drzwi, parkiety oraz sprzedażą drobnych artykułów stolarskich i wykończeniowych takich jak: śruby, gwoździe, wkręty, listwy, kleje, klamki.

W 2011 roku firma uzyskała dotację z funduszy europejskich na zakup innowacyjnych maszyn stolarskich. W związku z tym w ubiegłym roku nasza firma wprowadziła do sprzedaży meble stylowe i wielofunkcyjne oparte na rozwiązaniach systemowych przeznaczone do wyposażenia pokoi mieszkalnych, kuchni oraz biur.

Naszymi odbiorcami są przede wszystkim prywatne firmy, instytucje publiczno – prawne (szkoły i urzędy) oraz klienci indywidualni. Oferta handlowa firmy wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów, a jej celem jest zaspokojenie ich potrzeb i pełne ich usatysfakcjonowanie.

Od samego początku działalności firma uzyskiwała bardzo dobre wyniki handlowe wskutek zwiększającej się liczby klientów oraz zdobycia dobrej pozycji na lokalnym rynku. W miarę rozwoju firma rozszerzyła swoją działalność na cały obszar województwa małopolskiego, jak również innych województw. Pozyskała znaczących klientów z województw: świętokrzyskiego, dolnośląskiego, mazowieckiego oraz śląskiego. Obecnie firma posiada dobrze rozwiniętą sieć odbiorców detalicznych i hurtowych, a obszar działalności z rynku lokalnego (regionalnego) stał się rynkiem krajowym. Mocną pozycję rynkową firma zawdzięcza konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju opartej na przemyślanej polityce finansowej, kadrowej, inwestycyjnej, handlowej i marketingowej.

Produkcja mebli